Plany na ostatnie miesiące roku

/ poniedziałek, 1 października 2012 /
Zaczął się dla mnie okres międzywakacyjny, do końca roku zostały już tylko 3 miesiące, a mnie natchnęło na planowanie i sprawdzenie jak daleko jestem od założonych celów i... Nie byłam optymistycznie nastawiona. Wrzesień upłyną mi pod znakiem załatwiania spraw uczelnianych oraz szalonego wypadu w góry, gdzie w kilka dni przeszłam nieco ponad 100km. W odstawkę poszły jednak wszystkie sprawy związane z dbaniem o siebie  z dietą i ćwiczeniami na czele.
Rozpoczęcie roku akademickiego szalenie ograniczy mój czas, jednak postanowiłam wrócić do ćwiczeń (z bieganiem na czele) codziennie rano oraz zmienić kilka rzeczy w diecie- wyrzucić większość żywności przetworzonej oraz ograniczyć produkty mleczne i z glutenem (chcę sprawdzić czy faktycznie istnieje szansa na zmniejszenie dzięki temu dolegliwości związanych z trądzikiem, z którym męczę się od lat).

Nie chce robić szumnych planów, bo coś takiego sprawia, że moje realizacja planów staje się celem samym w sobie, przez co szybko nuży, a zbyt szybko zapominam o aspiracjach, intencjach jakie za nimi stoją...

1 komentarze:

{ supergirl } on: 9 października 2012 22:29 pisze...

dziękuje bardzo i licze na wsparcie :P

Prześlij komentarz

 
Copyright © Vege&Fit, All rights reserved